1. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tygodniu codziennie do czwartku po Mszy wieczornej procesja z NS.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy wraz z adoracją NS.
  4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczystość odpustowa w katedrze. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca. Spowiedź codziennie pół godzony przed Mszą a w piątek od godz. 17.00.
  7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00, ks. Ryszard od godz. 11.00.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.
  9. W tym tygodniu będziemy przeżywać "Dni Świętości Małżeństw i Rodzin". W domu Diecezjalnym Tabor codziennie odbywać się będą o godz. 19.00 spotkania:
    Poniedziałek - mężowie i ojcowie,
    Wtorek - małżeństwa (zapewniony kącik opieki dla dzieci),
    Środa - młodzież,
    Czwartek - żony i matki,
    Piątek - babcie i dziadkowie,
    Sobota - całe rodziny.
    Niedziela, finał - Msza św. o godz. 15.00 z udziałem złotych jubilatów, odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo kobiet w stanie błogosławionym. Od godz. 16.00 Piknik Rodzinny w Parku Papieskim z licznymi atrakcjami. 19.30 Adoracja i uwielbienie Jezusa w NS. Na wszystkie te wydarzenia wstęp wolny.
  10. Poniedziałkowe spotkanie dla małżonków " We dwoje przed Bogiem" zostało przeniesione na przyszły poniedziałek 10 czerwca z racji wspomnianych wyżej wydarzeń.
  11. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii przedstawicieli organizacji kościelnej: Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ksiądz z Afryki wygłosi kazanie a będzie mu towarzyszyć siostra zakonna i pracownik. Po każdej Mszy będzie zbierana ofiara do puszek na pomoc dla tej działalności Kościoła.
  12. Również w przyszłą niedzielę Regionalne Spotkanie Wojowników Maryi. Rozpoczęcie Mszą o godz. 14.00. Zapraszamy zwłaszcza mężczyzn. Zmian tajemnic Róż żeńskich.
  13. Zapraszamy do lektury katolickich czasopism.
  14. Dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się o czystość świątyni i jej otoczenia. W tym tygodniu o tę posługę prosimy rodziny z ul. Kwiatowej (cała ulica).
  15. W minionym tygodniu zmarła Bogusława Grzybowska.