Informacje duszpasterskie Parafii św. Stanisława BM w Boguchwale

14 Niedziela Zwykła 07.07.2024 r.

1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy wraz z adoracją NS.
  2. W tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedyktyna - Patrona Europy, w piątek św. Brunona Bonifacego, w sobotę św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli lipca do ostatniej sierpnia Msza w niedzielę wieczorna jest przeniesiona z godz. 18.00 na godz. 19.00. Dotyczy to tylko niedzieli.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
  5. Dziękujemy wiernym za składane ofiary na potrzeby parafii.
  6. Dziś w prasie katolickiej m.in.; w Gościu Niedzielnym: Awantura o bohaterów oraz Niebieska reżyseria; w Niedzieli art.: Uciec od zgiełku oraz Inspiracje małżeńskie.
  7. Pięknie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu troszczyły się  o czystość świątyni i jej otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu o tę posługę prosimy rodziny z ul. Sportowa blok nr 8 i 10.
  8. Trwają prace remontowe przy świątyni. Prosimy o zachowanie ostrożności, zwłaszcza dzieci a także o modlitwę o bezpieczne i dobrze wykonane prace.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli Mieczysław Stopyra i Teresa Zielińska. Pomódlmy się w ich intencji; Dobry Jezu ....
  10. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.