1. Przypominamy, że dzisiejsza składka zgodnie z decyzją Biskupa Rzeszowskiego przeznaczona jest na ośrodek "Caritas" w Myczkowcach, gdzie prowadzone są prace remontowe. Również dziś rodzina 7 letniego Mikołaja chorego na genetyczny zanik wzrostu w kończynach kwestuje do puszek na operację. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 2. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, o godz. 17.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i poświęcenie różańców.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
 4. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.30, w piątek od 17.00 i nabożeństwo do Serca Jezusa.
 5. W piątek zapraszamy chłopców, którzy pragną służyć przy ołtarzu na spotkanie do zakrystii po Mszy wieczornej. Prosimy rodziców o zachęcenie swoich synów i zaangażowanie.
 6. Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną: w piątek od godz. 8.00 ks. Krzysztof i ks. Wojtek, w sobotę od godz. 8.00 ks. Proboszcz.
 7. W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o godz. 17.30.
 8. W sobotę odbędą się spotkania:
  1) O godz. 9.00 na parkingu zbiórka naborowa do najmłodszej grupy skautów - wilczków, chłopców i dziewczynki w wieku od 9-12 lat zapraszamy. 2) O godz. 15.00 zapraszamy Oazę oraz dzieci od kl. IV SP wzwyż i młodzież, którzy chcieliby przyłączyć się do tej grupy oraz LSO na spotkanie integracyjne obok salki parafialnej.
 9. W parafii o. Dominikanów w Rzeszowie rekolekcje Różańcowe od 5-7.10 po Mszy o godz. 18.00.
 10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż męskich.
 11. W tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej.
 12. II Międzynarodowy Kongres "Europa Christi" - Podkarpackie 2018 będzie w dn. 15 - 16 październik w Centrum G2 Arena na Jasione. Wstęp wolny, program i rejestracja na stronie www.deomeo.pl/europa/  
 13. Ogłoszenia społeczne:
  1) PODR w dniach 6 i 7 października zaprasza na Jesienną Giełdę Ogrodniczą połączoną ze świętem winobrania i wystawą królików. Msza św. w niedzielę o godz. 9.00 w int. ogrodników, winiarzy, hodowców.
  2) Burmistrz informuje, że od 1 października na terenie gminy będą kursowały autobusy MPK: - wybrane kursy linii 3 do Lutoryża, linia 45 do Mogielnicy, od 15.10 linia 56 do Zarzecza, a w kresie przejściowym (do końca roku) kursy będą obowiązywały w dni powszednie w godz. 6.00-18.00. MKS bez zmian.
 14. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Suszyckich, za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Suszyckich cd. i Kalinowa (dawna Tkaczowa nr 83-155) od Marek Markiel - Fryderyk Angerman.
 15. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Zrozumieć Franciszka oraz O festiwalu filmowym nie tylko złych emocji. Niedziela proponuje art. Synod o przyszłości Kościoła oraz cykl o wybitnych Polakach.
 16. W ostatnich dniach zmarła śp. Zyta Chwaszcz i Danuta Liszcz. Wieczny odpoczynek ....
 17. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.