1. We wtorek zapraszamy na Msze św. z posługą modlitwy o uzdrowienie o godz. 19.00.
 2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ. W tym dniu zapraszamy Rodzinę Felicjańską i wszystkich czcicieli bł. Marii Angeli Truszkowskiej na różaniec i Msze św. z ucałowaniem relikwii.
 3. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP i III G wraz z rodzicami. Prosimy i niezawodną obecność.
 4. W sobotę 13 października zakończenie nabożeństw fatimskich. Mszy św. i nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. dr Jan Kulig - proboszcz z Woli Zgłobieńskiej. Różaniec w tym dniu po Mszy św. 
 5. W sobotę będziemy także przeżywać jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Boguchwale. Rozpoczęcie uroczystości Mszą świętą o godz. 11.
 6. W przyszłą niedzielę 14 października będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. Po każdej Mszy zbiórka do puszek dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej niezamożnych rodzin. Zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 7. Na modlitwę różańcową zapraszamy codziennie o godz. 17.30.
 8. Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie: II Międzynarodowy Kongres Ruchu "Europa Christi" - Podkarpackie 2018, który odbędzie się w dn. 15 - 16 październik w Centrum G2 Arena na Jasione. Wstęp wolny, program i rejestracja na stronie www.deomeo.pl/europa/ W programie min. świadectwo Arturo Marii fotografa papieskiego, Marka Kamińskiego, panele, wystawy, Msza św. projekt muzyczny DECALOGUE.  
 9. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na rekolekcje dla osób żyjących w tzw. związkach niesakramentalnych. Odbędą się one w dniach 9-11 listopada w Domu Rekolekcyjnym KANA w Czarnej Sędziszowskiej.
 10. Ogłoszenia społeczne: Dziś drugi dzień Jesiennej Giełdy Ogrodniczej połączonej ze świętem winobrania i wystawą królików. PODR zaprasza.
 11. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Suszyckich i Kalinowej za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Partyzantów od Lutoryża nr 92 - 46 (Marian Gubernat - Jacek Kot).
 12. Dziękujemy także wszystkim rodzinom, które złożyły ofiarę na remont kościoła. Bóg zapłać.
 13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Męską linia ratunkowa oraz film na DVD Sprawa Chrystusa o najważniejszym śledztwie dziennikarskim w dziejach. Niedziela proponuje art. Wywiad z asem lotnictwa kapitanem Jerzym Makulą oraz z Życia Kościoła na świecie.
 14. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.