1. Zapraszamy do zdroju Miłosierdzia Bożego - sakramentu pokuty, codziennie od godz. 17.00.
 2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
 3. W czwartek 1 listopada Uroczystość wszystkich Świętych. Porządek Mszy: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 14.00. Po Mszy o godz. 14.00 procesja na cmentarzu i różaniec za zmarłych. Nie będzie Mszy o godz. 18.00.
 4. Przypominamy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych: po południu i w Dzień Zaduszny, wierni mogą zyskać odpust zupełny (jeden raz w danym dniu), który ofiarują za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej, wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego, Komunia św., pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga i jakiejkolwiek modlitwy według intencji Ojca Świętego. W dniach od 1-8 listopada odpust zupełny, w pozostałych dniach - cząstkowy. Warunki zyskania odpustu jak wyżej.
 5. W piątek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.
 6. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca; chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8.00, w sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca połączone z różańcem za zmarłych o godz. 17.30.
 7. W listopadzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30.
 8. Na stoliku pod chórem karteczki na wypominki. W miesiącu listopadzie będzie też odprawionych kilka Mszy w intencji polecanych w wypominkach. Kartki możemy składać w zakrystii.
 9. Na cmentarzu parafialnym odbędą się kwesty: 1 listopada na remont zabytkowych nagrobków, 2 listopada na rzecz Schroniska im. św. Brata Alberta w Rzeszowie. Za składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zbliża się zima. Tradycyjnie w tym okresie młodzież z grup duszpasterskich będzie zbierać ofiarę na ogrzewanie kościoła (50 zł. od rodziny) z zachowaniem ochrony danych zgodnie z ustawą. Za wszelką ofiarę składamy Bóg zapłać.
 11. Ogłoszenia społeczne: 6 listopada będzie miała miejsce zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szczegóły w przyszła niedzielę.
 12. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Mickiewicza 7 za posprzątanie kościoła. Bardzo licznie się stawili i pięknie posłużyli. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Mickiewicza 5 (osiedle Koreja nowy blok).
 13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Jak pomóc człowiekowi pogrążonemu w żałobie oraz Kościół nie jest prywatny. Niedziela proponuje art. Testament św. Jana Pawła II dla Europy oraz Głos z Watykanu.
 14. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.