1. We wtorek na Msze św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania połączone z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Po Mszy krótkie spotkanie.
 2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne - Serce Ojca, które poprowadzi o. Paweł Sawiak SJ wraz z Zespołem Mocni w Duchu z Łodzi. Program: Niedziela - na każdej Mszy konferencja i posługa muzyczna zespołu; o 19.00 Koncert; Poniedziałek Msze z konferencją o godz. 9.00 i 18.00; we wtorek Msze z posługą modlitwy o uzdrowienie o godz. 9.00 i 18.00.
 4. Również w przyszłą niedzielę 100 rocznica odzyskania niepodległości. Msza w int. Ojczyzny o godz. 10.30, złożenie kwiatów przy Pomniku Grunwaldu, odczytanie Listu z Kancelarii Prezydenta RP.
 5. W listopadzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30.
 6. Podczas kwesty 1 listopada zebrano na remont zabytkowych nagrobków 2.500 zł. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
 7. Również serdecznie dziękujemy za składane ofiary na ogrzewanie kościoła.
 8. Ogłoszenia społeczne:
  1)We wtorek 6 listopada będzie miała miejsce zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt składamy na parkingu w wydzielonym miejscu do godz. 13.00.
  2) Gminna Biblioteka zaprasza trzylatków i ich rodziców do udziału w projekcie "Mała Książka - Wielki Człowiek". Wystarczy zgłosić się do biblioteki i otrzymać wyprawkę czytelniczą (Pierwsze wiersze, poradnik dla rodziców, kartę czytelnika), dla aktywnych niespodzianki.
  3) W sobotę 10 listopada w MCK Koncert Pieśni Patriotycznych "Niepodległa na Boguchwałę" w wykonaniu zespołu Buoen Camino i zaproszonych gości.
 9. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Mickiewicza 5 za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny od Lutoryża prawa strona ul. Grabowa i Suszyckich do nr 131 (dawna Tkaczowa nr 2 - 50 Paweł Kocząb - Piotr Kluz).
 10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Jakie będą owoce synodu o młodzieży? oraz Jak dziękować Bogu widząc swoją nędzę? Niedziela proponuje art. Jak przetrwać żałobę oraz To Pan Bóg trzyma GPS.
 11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.