1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświecenie kadzidła i kredy. Na Mszy o godz. 12.00 Zespół "Kompanija" przygotował posługę muzyczną. Po tej Mszy ok. 13.00 wyruszy z kościoła w Boguchwale Orszak Trzech Króli przygotowany wspólnie przez MCK, PODR i Szkoły. Po przejściu Orszaku na Rynek czwarta scena poprowadzona będzie przy "Żywej Szopce" a następnie wspólne kolędowanie z wokalistami z Wokalnej Szkoły w Rzeszowie. Zapraszamy.
  2. Również dziś przypada rocznica sakry biskupiej ks. bpa Kazimierza i ks. bpa Edwarda. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na misje.
  3. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Zapraszamy.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  5. W przyszłą niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się Okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie śpiew kolęd do 2 lutego.
  6. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 posługę muzyczną podejmie Chór parafialny a po Mszy koncert kolęd w wykonaniu zaproszonych chóru z Czudca Mogielnicy i Boguchwały.
  7. 20 stycznia WSD w Rzeszowie odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół WSD. Msza św. w kaplicy seminaryjnej o godz. 11.00.
  8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Ogrodowa cała (p. Kozak - p. Kłosowicz).
  9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela proponuje art. O szukaniu Boga w codzienności oraz W obronie dzieci. Gość Niedzielny art.; Jaki los czeka nieużywane kościoły? oraz Obrazek z modlitwą żon za męża.
  10. Plan wizyty duszpasterskiej
  11. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.