1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą św. i w piątek od godz. 17.00.
  3. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.
  4. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Prosimy o przyniesienie świec. Składka na klasztory kontemplacyjne diecezji. W tym dniu nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca o godz. 17.30.
  5. W tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jana Bosko.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż męskich i składka na cele diecezjalne.
  7. Sezon zimowy niesie ze sobą zagrożenia związane z ogrzewaniem mieszkań w postaci pożarów i zaczadzeń. Prosimy o zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo. Osobny komunikat w gablotce.
  8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za otwarte drzwi, dobre spotkania, życzliwość, poczęstunek. Jeśli kogoś nie zastaliśmy w tym czasie z różnych powodów to prosimy w zakrystii indywidualnie umówić wizytę z kapłanem.
  9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny ul. Lubomirskiego od Rzeszowa (p. Krystyny Różyckiej - p. Leszka Kiebały).
  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. O sekrecie najskuteczniejszej modlitwy oraz przebój kinowy na DVD "Bóg nie umarł 2". Niedziela art.; O walce z trądem oraz Komandosi w habitach.
  11. W tym tygodniu zmarł śp. Mieczysław Adamczyk, w jego intencji wieczne odpoczywanie ....
  12. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.