1. Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych w ramach Światowego Dnia Chorych. Prosimy aby rodziny umożliwiły chorym udział w tej Mszy św.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  3. Również w środę w Diecezjalnym Domu Tabor Wieczór Charyzmatyczny. Rozpoczęcie o godz. 18.00.
  4. W czwartek święto św. Cyryla i Metotego, Patronów Europy.
  5. Diecezjalne Studium Organistowskie zaprasza na warsztaty muzyczno-liturgiczne połączone z kursem dla psałterzystów. Miejsce; Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie. Dzień; 23 luty, godz. 9.00-12.00.
  6. Ogłoszenie społeczne: Centrum Medyczne "Medyk" zaprasza do skorzystania z Dziennego Oddziału Psychogeriatrycznego w Rzeszowie. Oferta skierowana jest do pacjentów, którzy ukończyli 60 rok życia. Szczegóły na ulotkach pod chórem i na stronie www.medyk.rzeszow.pl
  7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Cicha (cała) i część Jarowej (p. Ruszała - p. Broda).
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny proponuje art. O pułapce samorozwoju oraz historyczny dodatek "100-lecie Sejmu Ustawodawczego". Niedziela art. O cyberzagrożeniach oraz z Życia naszej diecezji.  
  9. Gościom i Parafianom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.