1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. Patrona parafii.
 2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 3. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: we wtorek święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy, w sobotę święto św. Wawrzyńca.
 4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 5. Dziś wyruszyła 42 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami przez fale Radia VIA, które codziennie relacjonuje przebieg pielgrzymki.
 6. W związku z pojawiającymi się ofertami sprzedaży relikwiarzy zawierającymi święte relikwie, informujemy wiernych, że sprzedawanie lub kupowanie relikwii a także rzeczy poświęconych jest niegodziwe moralnie, gdyż jest profanacją, za którą grożą kary kanoniczne (kan. 1376 KPK).
 7. Ogłoszenia społeczne:
  1) Podkarpacka Zachęta oraz MCK w Boguchwale informuje, że od 4 sierpnia rozpoczyna się XV Międzynarodowy Plener Malarski - Boguchwała 2019. W ramach pleneru zapraszamy na koncert pt. "Zegarmistrz światła" w wykonaniu Tadeusza Woźniaka, który odbędzie się w sobotę 10 sierpnia o godz. 19.00 w MCK w Boguchwale . Wstęp wolny
  2) Burmistrz Boguchwały oraz Lokalny Ośrodek Kultury "Razem" w Niechobrzu zapraszają 15 sierpnia na Gminne Dożynki przy Domu Kultury w Lutoryżu Rozpoczęcie o godz. 14.30. 
 8. Zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne.
 9. W zeszła niedzielę została zebrana kwota 1.100 zł. w ramach akcji MIVA Polska dla misji. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. O ekonomi nieba czyli co ma prawdziwą wartość oraz Dlaczego wielu ludzi wierzy w nonsensy. Niedziela zaprasza do art. Kościół, który cierpi oraz Okiem psychologa - wystarczająco dobry rodzic.
 11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu licznie dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Boczna Techniczna oraz Przemysłowa (Urszula wierzbicka - Dominik Maziarz).
 12. W ostatnim czasie odszedł do Domu Pana śp. Waldemar Buż. W jego intencji; Wieczne odpoczywanie  
 13. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym i bezpiecznego wypoczynku.