1. Dziś po pierwszej Mszy Świętej zmiana tajemnic róż żeńskich.
  2. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia:
    - We wtorek o 18.00 uroczysta Msza Święta a po niej nabożeństwo fatimskie. Całości przewodniczył będzie wikariusz z parafii pw. św. Jadwigi w Rzeszowie
    ks. Michał Domasik,

- W środę św. Maksymiliana Marii Kolbego,

- W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Świętych jak
    w niedzielę. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie ziół i kwiatów a o godz. 12.00 uroczysta Msza Święta dziękczynna za plony z poświęceniem wieńców dożynkowych,

- W sobotę św. Jacka.
  3. Trwa 42 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W pielgrzymce uczestniczą także nasi parafianie i księża rodacy Dominik Wacław i Sławomir Ziobro. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami przez Radio VIA, które codziennie relacjonuje przebieg pielgrzymki.
  4. Burmistrz Boguchwały oraz Lokalny Ośrodek Kultury „Razem” w Niechobrzu zapraszają 15 sierpnia na Gminne Dożynki przy Domu Kultury w Lutoryżu. Rozpoczęcie o godz. 14.30.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy posprzątali kościół. W przyszłą sobotę
    o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z osiedla ZNS: tj. domy przy przedszkolu Sikorki, bloki nr 3, 3a i 3b.
  6. W zakrystii są do odebrania rozpisane intencje mszalne.
  7. W czwartek zaś był pogrzeb śp. Władysława Wnęka. Módlmy się za tych zmarłych.
  8. Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli.