1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. Patrona parafii.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  3. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: we wtorek ś. Bernarda, w środę św. Piusa X, w czwartek NMP Królowej, w piątek bł. Władysława Findysza, w sobotę święto Bartłomieja Apostoła.
  4. W przyszłą niedzielę 25 sierpnia Dożynki Diecezjalne w Katedrze Rzeszowskiej.
  5. Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych informuje, że we wrześniu rozpocznie się kolejny cykl przygotowania dorosłych osób nieochrzczonych do przyjęcia sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Zgłoszenia do 15 września. Zapraszamy na stronę www.katechumenat.rzeszow.pl
  6. Ogłoszenia społeczne: 1) MCK w Boguchwale zaprasza w sobotę 24 sierpnia na Rodzinny Piknik Ekologiczny. W programie: Spływ kajakowy, warsztaty kulinarne, wędkarskie i koncert zespołu Klang.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. Dlaczego warto oglądnąć najnowszy film o św. o. Pio? oraz dodatek historyczny W setną rocznicę I powstania śląskiego. Niedziela zaprasza do wywiadu z kard. Sarahem - "Kościół staną w ogniu" oraz o objawieniach MB w Irlandii.
  8. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu licznie dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Syski blok 2,3,4.
  9. W tym tygodniu w naszej parafii nastąpi zmiana wikariuszy. Na miejsce ks. Wojtka Zygo, który jest przeniesiony do parafii w Niedźwiadzie przychodzi ks. Dominik Radoń pochodzący z Ropczyc. Informujemy również, że nasz parafianin ks. Dominik Wacław został skierowany do posługi w parafii w Ustrobnej. Ks. Wojtkowi dziękujemy za piękną posługę w naszej wspólnocie parafialnej. Bóg zapłać. I polećmy go opiece MB.
  10. W ostatnim czasie odeszła do Domu Pana śp. Kazimiera Pelczarska. W jej intencji; Wieczne odpoczywanie
  11. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego, radości w Duchu Świętym i bezpiecznego wypoczynku.