1. Dziś Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszej parafii przeżywamy odpust. Uroczysta suma z wystawieniem NS i litanią do MB o godz. 12.00. O. Robertowi dziękujemy za posługę podczas dzisiejszej niedzieli.
  2. W tygodniu zapraszamy codziennie na Msze św. roratnie o godz. 18.00 z homilią. Dzieci prosimy o przynoszenie lampionów.
  3. We wtorek Msza z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza osoby przeżywające różne trudności duchowe i życiowe.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  5. W czwartek, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni modlitw (dawne Suche Dni) w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia w rodzinie. Zachęcamy wiernych do liczniejszego udziały w tych dniach w liturgii.
  6. Ruch Światło-Życie zaprasza na świadectwo i koncert grupy "Wyrwani z niewoli" w dniu 11 grudnia o godz. 19.00 w dużej auli DD TABOR w Rzeszowie. Wstęp wolny.
  7. Tradycyjnie trwa akcja "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom", której symbolem jest świeca Caritasu. Ofiara za małą świecę 5 zł a za dużą 12 zł.
  8. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki. Tradycyjnie część ze złożonej ofiary jest przeznaczona dla naszych sióstr a część na przygotowanie tegorocznej szopki.
  9. Ogłoszenia społeczne:
    1) Od przyszłej niedzieli najmłodsza grupa skautów będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny i własnoręcznie wykonane kartki, dobrowolne datki przeznaczają na letni obóz (pomóżmy tym młodym zuchom)
    2) Burmistrz Boguchwały i MCK zapraszają 15 grudnia na Boguchwalski Jarmark Bożonarodzeniowy od godz. 9.00-17.00.
    3) Stowarzyszenie Kultury Zespół Pieśni i Tańca "Kompanija" zaprasza na sylwestrowy bal w MCK. Zapisy u pani Prezes.
    4) W najbliższych dniach strażacy z Boguchwały będą odwiedzać nas w domach z nowym kalendarzem, dobrowolne ofiary przeznaczone są na doposażenie jednostki.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Przedwiośnie - o bracie Roger oraz Robienie "naszego Kościoła kończy się zawsze kryzysem wywiad z abp Grzegorzem Rysiem. Natomiast tematem numeru Niedzieli jest spowiedź i jej pogłębione duchowe rozumienie oraz przeżycie.
  11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom, które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Akacjowa nr 51 - 2.
  12. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego.