1. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Zapraszamy serdecznie.
  2. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  3. W tym tygodniu przypadają wspomnienia; we wtorek św. Agnieszki, w piątek św. Franciszka Salezego, w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Słowa Bożego ustanowioną przez papieża Franciszka.
  5. Również w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12.00 będziemy gościli chór "Ave" z Jasła. Po Mszy krótki koncert kolęd w wykonaniu tego chóru.
  6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. Dlaczego Kościół angażuje się w działalność ekumeniczną? oraz O potrzebie i wartości Adoracji NS. Niedziela proponuje art. Pomieszani w miłości o mieszanych małżeństwach oraz Rozbroić bombę o tym jak sobie radzić w kryzysie małżeńskim.
  7. Dziękujemy wiernym za składane ofiary na potrzeby parafii.
  8. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o tą posługę rodziny z ul. Lubomirskiego od Rzeszowa w stronę kościoła (Grzegorz Piotrowski - Grzegorz Rzeźnikiewicz).
  9. Gościom i parafianom życzymy dobrej niedzieli.