1. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  2. W tym tygodniu przypadają wspomnienia; we wtorek św. Tomasza z Akwinu w piątek św. Jana Bosko.
  3. W sobotę Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego. Zachęcamy do przyniesienia świec na liturgię. Zmiana tajemnic Róż męskich. Składka na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
  5. Również w przyszłą niedzielę na Mszy wieczornej swoją posługę muzyczną podejmie Zespół "Buen Camino".
  6. Przypominamy, że dziś na Mszy o godz. 12.00 będziemy gościli chór "Ave" z Jasła. Po Mszy krótki koncert kolęd w wykonaniu tego chóru.
  7. Ogłoszenia społeczne:
    1) MCK zaprasza mieszkańców gminy na Jasełka w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w wykonaniu dorosłych i młodzieży z Woli Zgłobieńskiej.
    2) Zespół Pieśni i Tańca "Kompanija" organizuje spotkanie integracyjne 15 lutego o godz. 19.00 w MCK w Boguchwale. Na to spotkanie są zapisy.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. Ręce do góry o tym jak można nie być w stanie podnieść się z łóżka i być pełnymi garściami oraz Rocznica w cieniu polityki. Niedziela proponuje art. Ewangelia w czasach internetu oraz Słów kilka o religijności Polaków.
  9. Plan wizyty duszpasterskiej 27.01 - 01.02
  10. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Michał Orłowski. Pomódlmy się w jego intencji.
  11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o tą posługę rodziny z ul. Lubomirskiego od Rzeszowa w stronę kościoła (Andrzej Ziobro - Halina Rusinek).
  12. Gościom i parafianom życzymy dobrej niedzieli.