NIEDZIELA

18.9

 

 

7.00

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.+ Stanisław Mik

9.00

1.+ Barbara Mac of. przyjaciele z Lubeni Kosiny

10.30

1.- W 23 r. ślubu Edyty i Grzegorza. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże

12.00

1.- Za parafian

18.00

 

1.- W 30 r. ślubu Krystyny i Janusza. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala

 

poniedziałek

19.9

 

6.30

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.+ Helena Szaro of. sąsiedzi Agnieszka i Adam Zimny

3.+ Maria Żarów of. wnuk Janek z rodziną

18.00

1.+ Stanisława Strzępek of. syn Andrzej z rodziną

2.+ Stanisław 30 r. śm. of. synowie z rodzinami

3.+ Wanda Daszykowska - Ruszel of. pracownicy i emeryci Muzeum w Rzeszowie

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala

 

wtorek

20.9

 

6.30

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.+ Czesława Kozubal of. mieszkańcy osiedla

3.+ Wanda Daszykowska - Ruszel of. koleżanka Czesława

18.00

1.+ Stanisława Strzępek of. syn Kazimierz z żoną

2.+ Zofia

3.+ Maria Żarów of. Maria Wilk z rodziną

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala

 

środa

21.9

 

6.30

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.+ Stanisława Strzępek of. bratowa Zofia

3.+ Wanda Daszykowska - Ruszel of. rodzina Dominów i Kornaków

4.+ Zofia, Teofil Szczypiński of. córka Krystyna

18.00

1.+ Zmarli z rodziny Potręt

2.+ Kazimierz, Maria Dral

3.+ Maria Żarów of. Józefa Winiarska z rodziną

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala

 

czwartek

22.9

 

6.30

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.+ Stanisława Strzępek of. bratanica Bożena Ajersch

3.+ Bogusław Nowak of. siostra Maria z rodziną

18.00

1.+ Helena Szaro of. siostra Zofia

2.+ Grażyna Rak of. bratanek z rodziną

3.+ Maria Żarów of. szwagier Janusz z rodziną – ks. M. Godek – Częstochowa

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S. Ziobro - Gwatemala

piątek

23.9

 

6.30

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.+ Stanisława Strzępek of. chrześnica Barbara

18.00

1.+ Helena Szaro of. sąsiedzi brata Stanisława, Józefa i Arkadiusz Szalacha

2.+ Jolanta Jakima – Zerek of. przyjaciele

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala

 

Sobota

24.9

 

6.30

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

2.- Dziękczynna za otrzymane łaski

18.00

1.+ Maria Górska of. córka Magdalena z rodziną

2.- O szczęśliwe narodziny dziecka i bł. Boże dla rodziny

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala

 

 

NIEDZIELA

25.9

 

 

7.00

1.+ Katarzyna Słysz – gregorianka

9.00

1.+ Janusz Cieśla

10.30

1.- W 18 r. ur. Patrycji. Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże

12.00

1.- Za parafian

18.00

 

1.+ Stanisław Mik

1.+ Lidia Flinta od uczestników pogrzebu – ks. R. Michalec – Niemcy

2.+ Bogusław Nowak od uczestników pogrzebu – ks. S.Ziobro - Gwatemala