Liturgiczna Służba Ołtarza

Spotkania odbywają się w piątek po wieczornej Mszy Świętej. Odpowiedzialny za tę grupę jest ks. Wojciech Zygo

Ruch Światło Życie (Oaza)

Spotkania w salce katechetycznej w piątki o 16:30. Opiekunem tej grupy jest ks. Wojciech

Parafialny Zespół Caritas

Spotkania na plebanii - raz w miesiącu. Opiekunem tej grupy jest ks. proboszcz

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Spotkania w wikarówce we wtorki po Mszy wieczornej. Opiekunem tej grupy jest ks. proboszcz

Harcerki FSE

Prezentacja o grupie

Harcerze FSE

Prezentacja o grupie

Prezentacja o skautach

Ognisko Przewodniczek im. św Rity FSE

Grupa Biblijna

Spotkania w 1 i 3 poniedziałek miesiąca w salce katechetycznej po Mszy wieczornej.

Chór Parafialny

Stowarzyszenie Przyjaciół Boguchwały

Szkolne Koła Caritas

Duszpasterstwo Rodzin - Kręgi Domowego Kościoła