Liturgiczna Służba Ołtarza

Opiekun - ks. Dominik Radoń

Ruch Światło Życie (Oaza)

Opiekun - ks. Krzysztof Kołodziejczyk

Parafialny Zespół Caritas

Opiekun - ks. Proboszcz

Odnowa w Duchu Świętym

Opiekun - ks. Proboszcz

Krąg Biblijny

Opiekun - ks. Krzysztof Kołodziejczyk

Harcerki FSE

drużynowa: Monika Lassota Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przyboczna: Elżbieta Kubicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przyboczna: Karolina Paśko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezentacja o grupie

Harcerze FSE

drużynowy: Łukasz Kornecki  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przyboczny: Mikołaj Bednarski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przyboczny: Hubert Jabłoński  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przyboczny: Kamil Majer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezentacja o grupie 

Prezentacja o skautach

Ognisko Przewodniczek im. św Rity FSE

szefowa: Gabriela Stawarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chór Parafialny

Opiekun - ks. Jan Rydzik

Apostolstwo Dobrej Śmierci

Opiekun - ks. Jan Rydzik

Kręgi Domowego Kościoła

Opiekun - ks. Proboszcz